БГ Наука търси ТЕБ!

Накратко: БГ Наука обявява набиране на нови сътрудници и доброволци за развитието на своето научнопопулярно списание. Търсят се хора с умения в областите на дизайна, видео монтажа, маркетинга и онлайн търговията, които искат да допринесат за каузата на проекта.

Накратко за нас:


bgnauka83Списанието
излиза в продължение на 11 години напълно безплатно, като всеки брой има над 100 000 изтегляния месечно и съдържа над 100 стр. научно-популярна информация. Правим го двама човека, отдадени на каузата да популяризираме науката.

Имаме нужда от хора, които наистина вярват в каузата и внасят нещо от себе си, за да е възможно самоподдържането и развитието на този доброволчески проект.

Потенциалът, който имаме е неограничен, поради интереса на тези над 100 000 човека, които всеки месец отварят PDF-a, за да прочетат това, което ги вълнува.

Повече за нас – тук и тук 

Какво търсим:

Дизайнер, който да прави всеки месец списанието. Вярваме, че вдигането на качеството от гледна точка на визията, би имало голям положителен ефект върху имиджа и евентуалното намиране на рекламодатели.

Видео монтажист доброволец, който да създава и обработва кратки видеа свързани със съдържанието на списанието. Това са от 5 до 10 видеа с продължителност не повече от 3 мин. Основното съдържание ще са снимки и кратки кадри, като над тях ще се показва кратък текст.

Примери:

 

https://www.facebook.com/ScienceNaturePage/videos/914459028686356/

 

https://www.facebook.com/AnimalPlanet/videos/10154140980548375/

 

Всеки, който има интерес може да пише на admin@nauka.bg

Маркетинг и реклама – може би това е най-важното ново попълнение, от което имаме нужда, тъй като досега никога не сме имали човек, който да се занимава с това в БГ Наука. Трябва ни човек, който познава пазара, знае как да „продадем“ списанието на рекламодателите и какво да променим или направим, за да подобрим имиджа си като онлайн медия, занимаваща се с наука.

Онлайн продажби – имаме онлайн магазин www.kupinauka.com, но той не генерира все още нужните продажби, за да може списанието да се издържа. Имаме нужда от помощ да го развием и да увеличим продажбите и популярността на магазина.

Моля да ни пишат хора, които искат да ни помогнат – admin@nauka.bg

 

Искаме да си разширим екипа и ни трябват хора, които искат да променят средата, в която живеят.

Живейте по-добре с наука!

  • Развийте критично мислене и изградете защита срещу дезинформация.

  • Придобийте ключови умения за по-добър живот с нашите курсове във формат текст, видео и аудио.

  • Открийте новостите и иновациите в медицината.

  • Само 3 минути дневно са достатъчни, за да трансформирате живота си!

  • Всеки месец ви очаква нов брой с увлекателни статии по биология, космос, технологии, история, медицина и много други.

Изживейте науката навсякъде и по всяко време, като я четете на най-удобното за вас устройство.

 

Създадохме платформа, която предлага курсове и ръководства, насочени към решаването на житейски предизвикателства чрез научно обосновани методи. Тя не само подпомага личностното развитие, но и предоставя ценни знания за водене на по-здравословен, успешен и пълноценен живот. Благодарение на научния подход, потребителите ще имат възможност да подобрят своето благосъстояние и да постигнат по-високо качество на живот.

БГ Наука
Правила на поверителност

Използваме „бисквитки“, за да персонализираме съдържанието и рекламите, да предоставяме функции на социални медии и да анализираме трафика си. Също така споделяме информация за начина, по който използвате сайта ни, с партньорските си социални медии, рекламните си партньори и партньори за анализ.

Можете да коригирате всички настройки на „бисквитките“, като отворите разделите вляво.