Отиди на
Форум "Наука"

Бойна слава - военноисторически форуми и портал


glishev

Recommended Posts

  • Потребители

Абе дано го оправят. Аз пък искам да им участвам пак в темата със загадките :tooth:

Каквото и да си говорим, БС си е БС. Не че няма простотии и там, де, но пък тук също не липсват, така че всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

И на мен ми липсва БС, макар, бидейки зает тук, напоследък по-често да чета форума им, отколкото - да пиша в него.

Между другото, там много неща са казани в темите и не е лесно всеки ден да се добавя по нещо ново в старите теми.

Но би било хубаво да се възстанови, понеже в него има много ценни неща.

Стискам палци на екипа да се оправят проблемите с форума!

Редактирано от ISTORIK
Link to comment
Share on other sites

  • Глобален Модератор

Има проблем с хостинга - ония преместили физически сървъра и станало мазало. Работи се по проблема.

Колкото до отношенията БН и БС - повечето от хората които са ми интересни тук, пишат и там. От останалите съжалявам май само за Ресавски, когото никой не е гонил от там и за Галахад, с когото имаме сериозни различия, но все пак постингите му имат изключително ценна информация.

Е, те са тука, така че всичко е наред. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Потребители

Тук не смятам, че са изчерпани темите. Напротив, в раздела за осм. период и за траките ще трябва да се поработи доста, защото това са периоди, в които не липсват нито сведения, нито събития, но обществото е доста малко информирано за тях. В момента е доста демотивиращо писането там, защото интереса към материята е малък, което не на последно място се дължи и на малката информираност на хората за това време. Средновековната история е период, за койт оповече се знае, а от друга страна не е политизиран като най-новата история - две особености, които го правят изключително интересен и приятен за дискусии. Но все пак целта на този форум е да разпространява знания, а не само да се пускат мнения с много прочити. Тъй че има още много, което да трябва да се направи в бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
  • 4 месеца по късно...

Напиши мнение

Може да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако вече имате акаунт, влезте от ТУК , за да публикувате.

Guest
Напиши ново мнение...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зареждане...

За нас

"Форум Наука" е онлайн и поддържа научни, исторически и любопитни дискусии с учени, експерти, любители, учители и ученици.

За своята близо двайсет годишна история "Форум Наука" се утвърди като мост между тези, които знаят и тези, които искат да знаят. Всеки ден тук влизат хиляди, които търсят своя отговор.  Форумът е богат да информация и безкрайни дискусии по различни въпроси.

Подкрепи съществуването на форумa - направи дарение:

Дари

 

 

За контакти:

×
×
  • Create New...